DLW32SH110XK2L
DLW32SH110XK2L Murata Electronics
QFLC9119-1324457.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters PLEASE SEE MURATA'S SUGGESTED ALTERNATE DLW32SH110XF2/DLW43SH110XK2
на замовлення 13664 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Last Time Buy, Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz.
Інші пропозиції DLW32SH110XK2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW32SH110XK2L DLW32SH110XK2L Виробник : Murata Electronics QFLC9119.pdf Description: CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Last Time Buy
Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Last Time Buy