DLW32SH510XF2L
DLW32SH510XF2L Murata Electronics
QFLC9127.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; 1.9Ω; 51uH; SMD; 50VDC; 125mA; -30÷50%, Type of filter: anti-interference, Min. insulation resistance: 10MΩ, Max resistance: 1.9Ω, Inductance: 51µH, Mounting: SMD, Operating voltage: 50V DC, Max. operating current: 125mA, Tolerance: -30...50%, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Manufacturer series: DLW, Test frequency: 0.1MHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -40...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW32SH510XF2L DLW32SH510XF2L Виробник : Murata Electronics QFLC9127.pdf Description: CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Current Rating (Max): 200mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DLW32SH510XF2L DLW32SH510XF2L Виробник : Murata Electronics Murata_6-15-2023_DLW.pdf Common Mode Chokes / Filters CMC SMD 51uH 125mA POWRTRN AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
DLW32SH510XF2L DLW32SH510XF2L Виробник : Murata lcommonmodenoisefilterlastmodifieddatetime20250918112951.pdf Common Mode Chokes Dual 51uH 100kHz 0.125A 1.9Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 122
товару немає в наявності
DLW32SH510XF2L DLW32SH510XF2L Виробник : MURATA QFLC9127.pdf Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 1.9Ω; 51uH; SMD; 50VDC; 125mA; -30÷50%
Type of filter: anti-interference
Min. insulation resistance: 10MΩ
Max resistance: 1.9Ω
Inductance: 51µH
Mounting: SMD
Operating voltage: 50V DC
Max. operating current: 125mA
Tolerance: -30...50%
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Manufacturer series: DLW
Test frequency: 0.1MHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -40...125°C