DLW44SM101SK2L
DLW44SM101SK2L Murata Electronics
EFLC0040.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 3.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 22.4mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Voltage Rating - DC: 60V, Current Rating (Max): 3.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 22.4mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 612 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DLW44SM101SK2L DLW44SM101SK2L Виробник : Murata Electronics EFLC0040.pdf Description: CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 3.1A
Part Status: Active