DLW44SN242SK2L
DLW44SN242SK2L Murata Electronics
EFLC0030.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1.4A 2LN 2.4K OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 1.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm
Impedance @ Frequency: 2.4 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 1.4A 2LN 2.4K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Voltage Rating - DC: 60V, Current Rating (Max): 1.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm, Impedance @ Frequency: 2.4 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW44SN242SK2L DLW44SN242SK2L Виробник : Murata Electronics EFLC0030.pdf Description: CMC 1.4A 2LN 2.4K OHM SMD
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 1.4A