DLW44SN851SK2L
DLW44SN851SK2L Murata Electronics North America
EFLC0030.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CMC 1.9A 2LN 850 OHM SMD
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 1515 850ohm 1900mA 60volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW44SN851SK2L DLW44SN851SK2L Виробник : Murata Electronics North America EFLC0030.pdf Description: CMC 1.9A 2LN 850 OHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DLW44SN851SK2L DLW44SN851SK2L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf Common Mode Chokes / Filters 1515 850ohm 1900mA 60volts