DLW5ATH501MQ2K
DLW5ATH501MQ2K Murata Electronics
QFLC9122.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 2A 2LN 500 OHM SMD AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 500 OHM 100MHZ 2.0A DCR3.
Інші пропозиції DLW5ATH501MQ2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5ATH501MQ2K Виробник : Murata Electronics QFLC9121-1130329.pdf Common Mode Chokes / Filters 500 OHM 100MHZ 2.0A DCR3