DLW5ATN401TQ2L
DLW5ATN401TQ2L Murata Electronics
DLW5ATN401TQ2#.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters
на замовлення 789 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.5A 2LN 400 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.093" (2.35mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 34mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLW5ATN401TQ2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5ATN401TQ2L Виробник : Murata Electronics EFLC0023.pdf Description: CMC 2.5A 2LN 400 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 34mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz