DLW5ATN500MQ2L
DLW5ATN500MQ2L Murata Electronics
EFLC0026.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 6A 2LN 50 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6A 2LN 50 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.093" (2.35mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5ATN500MQ2L DLW5ATN500MQ2L Виробник : Murata Electronics EFLC0026.pdf Description: CMC 6A 2LN 50 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 6A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DLW5ATN500MQ2L DLW5ATN500MQ2L Виробник : Murata Electronics DLW5ATN500MQ2_23-1915482.pdf Common Mode Chokes / Filters 50 OHM