DLW5ATZ112MQ2L
DLW5ATZ112MQ2L Murata Electronics
QFLC9109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1.5A 2LN 1.1KOHM SMD AECQ200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 56mOhm
Impedance @ Frequency: 1.1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.5A 2LN 1.1KOHM SMD AECQ200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Ratings: AEC-Q200, Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 56mOhm, Impedance @ Frequency: 1.1 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5ATZ112MQ2L DLW5ATZ112MQ2L Виробник : Murata Electronics QFLC9109.pdf Description: CMC 1.5A 2LN 1.1KOHM SMD AECQ200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.5A