DLW5ATZ450TQ2L
DLW5ATZ450TQ2L Murata Electronics
QFLC9110.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 4A 2LN 45 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Impedance @ Frequency: 45 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4A 2LN 45 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.093" (2.35mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Impedance @ Frequency: 45 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLW5ATZ450TQ2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5ATZ450TQ2L DLW5ATZ450TQ2L Виробник : Murata Electronics QFLC9110.pdf Description: CMC 4A 2LN 45 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 4A