DLW5BSM102SQ2B Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Murata
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; Rmax: 60mΩ; Z: 100Ω; SMD; 50VDC; 1.5A, Mounting: SMD, Case - inch: 2020, Case - mm: 5050, Operating voltage: 50V DC, Operating temperature: -40...85°C, Max resistance: 60mΩ, Max. operating current: 1.5A, Impedance: 100Ω, Impedance at 100MHz: 1kΩ, Test frequency: 10MHz, Min. insulation resistance: 10MΩ, Type of filter: anti-interference, Manufacturer series: DLW.
Інші пропозиції DLW5BSM102SQ2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5BSM102SQ2B DLW5BSM102SQ2B Виробник : MURATA Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; Rmax: 60mΩ; Z: 100Ω; SMD; 50VDC; 1.5A
Mounting: SMD
Case - inch: 2020
Case - mm: 5050
Operating voltage: 50V DC
Operating temperature: -40...85°C
Max resistance: 60mΩ
Max. operating current: 1.5A
Impedance: 100Ω
Impedance at 100MHz: 1kΩ
Test frequency: 10MHz
Min. insulation resistance: 10MΩ