DLW5BSZ601TQ2L
DLW5BSZ601TQ2L Murata Electronics
DLW5BSZ601TQ2_23-1915527.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters
на замовлення 617 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1A 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.177" (4.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLW5BSZ601TQ2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5BSZ601TQ2L DLW5BSZ601TQ2L Виробник : Murata Electronics QFLC9112.pdf Description: CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.177" (4.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.177" (4.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1A