DLW5BTH251TQ2K
DLW5BTH251TQ2K Murata Electronics
QFLC9120.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 3A 2LN 250 OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3A 2LN 250 OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 100 MHz.