DM385AAAR11
DM385AAAR11 Texas Instruments
dm385
Виробник: Texas Instruments
Description: IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 609-LFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB
Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (48kB)
On-Chip RAM: 640kB
Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V
Clock Rate: 970MHz
Supplier Device Package: 609-FCBGA (16x16)
Part Status: Active
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 609-LFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB, Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC), Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (48kB), On-Chip RAM: 640kB, Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V, Clock Rate: 970MHz, Supplier Device Package: 609-FCBGA (16x16), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DM385AAAR11 DM385AAAR11 Виробник : Texas Instruments dm385 DSP Floating-Point 32bit 970MHz 2000MIPS 609-Pin FCBGA Tray
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 68 шт:
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
On-Chip RAM: 640kB
Clock Rate: 970MHz