DMC-M 12-20 AN
DMC-M 12-20 AN TE Connectivity Deutsch Connectors
product-ZPF000000000015254.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN INSERT HSG 12POS 3.38MM
Packaging: Bag
Connector Type: Insert
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.133" (3.38mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Contact Type: Male Pin
Insulation Material: Thermoplastic
Number of Rows: 3
на замовлення 293 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN INSERT HSG 12POS 3.38MM, Packaging: Bag, Connector Type: Insert, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.133" (3.38mm), Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Contact Type: Male Pin, Insulation Material: Thermoplastic, Number of Rows: 3.