DN1509K1-G
DN1509K1-G Microchip Technology
3011cn570579.pdf
Виробник: Microchip Technology
Trans MOSFET N-CH Si 90V 0.2A 5-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 87000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 90V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 200mA (Tj), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6Ohm @ 200mA, 0V, FET Feature: Depletion Mode, Power Dissipation (Max): 490mW (Ta), Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 90 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 150 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DN1509K1-G DN1509K1-G Виробник : Microchip Technology 3011cn570579.pdf Trans MOSFET N-CH Si 90V 0.2A 5-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
DN1509K1-G DN1509K1-G Виробник : Microchip Technology 20005403B-3443361.pdf MOSFETs MOSFET 90V Depletion Mode
Мінімальне замовлення: 6
DN1509K1-G DN1509K1-G Виробник : Microchip Technology 20005403B.pdf Description: MOSFET N-CH 90V 200MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 200mA (Tj)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6Ohm @ 200mA, 0V
FET Feature: Depletion Mode
Power Dissipation (Max): 490mW (Ta)
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 90 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 150 pF @ 25 V
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
FET Feature: Depletion Mode
Part Status: Active
Vgs (Max): ±20V