DN1509N8-G
DN1509N8-G Microchip Technology
20005403B.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 90V 360MA TO243AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 360mA (Tj)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6Ohm @ 200mA, 0V
FET Feature: Depletion Mode
Power Dissipation (Max): 1.6W (Ta)
Supplier Device Package: TO-243AA (SOT-89)
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 90 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 150 pF @ 25 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 90V 360MA TO243AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 360mA (Tj), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6Ohm @ 200mA, 0V, FET Feature: Depletion Mode, Power Dissipation (Max): 1.6W (Ta), Supplier Device Package: TO-243AA (SOT-89), Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 90 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 150 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DN1509N8-G DN1509N8-G Виробник : Microchip Technology 20005403B.pdf MOSFETs MOSFET DEPLETION MODE 90V 6
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
DN1509N8-G DN1509N8-G Виробник : Microchip Technology 20005403B.pdf Description: MOSFET N-CH 90V 360MA TO243AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
FET Feature: Depletion Mode
Vgs (Max): ±20V
Мінімальне замовлення: 5
DN1509N8-G DN1509N8-G Виробник : Microchip Technology 3011cn570579.pdf Trans MOSFET N-CH Si 90V 0.36A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R
Мінімальне замовлення: 177
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 83
товару немає в наявності