DN8155-100K TE Connectivity
DN1047,1058,%204835,%206149,%208140,%208155%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук