DNDMS19BK1
DNDMS19BK1 Hammond Manufacturing
dndm
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: SHELF FIXED 19.5X17.3X3.4" BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 19.500" L x 17.250" W x 3.440" H (495.30mm x 438.15mm x 87.38mm)
For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks
Material: Metal, Steel
Type: Shelf, Fixed
Ventilation: Non-Vented
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHELF FIXED 19.5X17.3X3.4" BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 19.500" L x 17.250" W x 3.440" H (495.30mm x 438.15mm x 87.38mm), For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks, Material: Metal, Steel, Type: Shelf, Fixed, Ventilation: Non-Vented.