DNFC72PG
DNFC72PG Hammond Manufacturing
dnfc
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 72" FAN CORD, WITH 115V PLUG END
Packaging: Box
Length: 72.0" (1.83m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Male Plug
Accessory Type: Cord, 2 Contact, 45° Plug to Wire
Operating Temperature: 105°C
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°
2nd Connector: NEMA 1-15 Plug
Number of Conductors: 2
Voltage Rating: 300 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 72" FAN CORD, WITH 115V PLUG END, Packaging: Box, Length: 72.0" (1.83m), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Male Plug, Accessory Type: Cord, 2 Contact, 45° Plug to Wire, Operating Temperature: 105°C, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°, 2nd Connector: NEMA 1-15 Plug, Number of Conductors: 2, Voltage Rating: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DNFC72PG DNFC72PG Виробник : Hammond Manufacturing dnfc-1389348.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories 72" FAN CORD WITH 115V PLUG