DNFF080LG115
DNFF080LG115 Hammond Manufacturing
dnff
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN KIT 80MM LT GRY 115VAC 5PCS
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 32 CFM
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN KIT 80MM LT GRY 115VAC 5PCS, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 32 CFM, Part Status: Active.