DNFF120CG230
DNFF120CG230 Hammond Manufacturing
dnff
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN KIT 120MM GRY/BEIG 230V 5PC
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 105 CFM
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN KIT 120MM GRY/BEIG 230V 5PC, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 105 CFM, Part Status: Active.