DNFK1AC120
DNFK1AC120 Hammond Manufacturing
Fans,Fan_Kits,Fan_Panels,Grills,&_Filters).pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN (1)KIT 120MM 115VAC 5PCS
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 105 CFM
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: FAN (1)KIT 120MM 115VAC 5PCS, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 105 CFM, Part Status: Active.