DOP3010NH-4R7M
DOP3010NH-4R7M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dop3010nh-4r7m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz 1.1A 0.2Ohm DCR 1212 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DOP3010NH-4R7M DOP3010NH-4R7M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dop3010nh-4r7m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz 1.1A 0.2Ohm DCR 1212 T/R