DOP3012NH-100M
DOP3012NH-100M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dop3012nh-100m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 0.85A 0.35Ohm DCR 1212 T/R
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DOP3012NH-100M DOP3012NH-100M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dop3012nh-100m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 0.85A 0.35Ohm DCR 1212 T/R