DOP4014NH-100M
DOP4014NH-100M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dop4014nh-100m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 1.3A 0.238Ohm DCR 1515 T/R
на замовлення 3940 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DOP4014NH-100M DOP4014NH-100M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dop4014nh-100m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 1.3A 0.238Ohm DCR 1515 T/R