DOP5012NH-6R8M
DOP5012NH-6R8M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dop5012nh-6r8m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 1MHz 1.4A 0.191Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 2980 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DOP5012NH-6R8M DOP5012NH-6R8M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dop5012nh-6r8m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 1MHz 1.4A 0.191Ohm DCR 2020 T/R