DP05A1920TTR500
DP05A1920TTR500 KYOCERA AVX Components
0805cdmadiplexer.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 824MHz to 894MHz/1850MHz to 1990MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 341
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A1920TTR/500 DP05A1920TTR/500 Виробник : AVX MLOdiplexer0805WLAN-775978.pdf Signal Conditioning 1920MHz Diplexer
DP05A1920TTR/500 DP05A1920TTR/500 Виробник : KYOCERA AVX 0805_CDMA_Diplexer-3162278.pdf Signal Conditioning 1920MHz Diplexer
товару немає в наявності
DP05A1920TTR\500 DP05A1920TTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Signal Conditioning 1920MHZ