DP05A1920TTR
DP05A1920TTR KYOCERA AVX Components
0805cdmadiplexer.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 824MHz to 894MHz/1850MHz to 1990MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 859MHZ/1.92GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz.
Інші пропозиції DP05A1920TTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A1920TTR DP05A1920TTR Виробник : AVX MLOdiplexer0805WLAN-775978.pdf Signal Conditioning 1920MHz Diplexer
на замовлення 3000 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz
товару немає в наявності
DP05A1920TTR DP05A1920TTR Виробник : KYOCERA AVX 0805_CDMA_Diplexer-3162278.pdf Signal Conditioning 1920MHz Diplexer