DP05A1940TTR
DP05A1940TTR KYOCERA AVX Components
0805wcdma.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 824MHz to 960MHz/1710MHz to 2170MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 4710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 892MHZ/1.94GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A1940TTR DP05A1940TTR Виробник : KYOCERA AVX Components 0805wcdma.pdf RF Diplexer 824MHz to 960MHz/1710MHz to 2170MHz 6-Pin LGA T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 442
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz
товару немає в наявності
DP05A1940TTR DP05A1940TTR Виробник : KYOCERA AVX 0805WCDMA-3162699.pdf Signal Conditioning 1940MHz Diplexer