DP05A5250TTR
DP05A5250TTR KYOCERA AVX Components
mlodiplexer0805wlan.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/5150MHz to 5350MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 5990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.25GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.35GHz, Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A5250TTR DP05A5250TTR Виробник : KYOCERA AVX Components mlodiplexer0805wlan.pdf RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/5150MHz to 5350MHz 6-Pin LGA T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 432
на замовлення 2 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.35GHz
Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB
товару немає в наявності
DP05A5250TTR DP05A5250TTR Виробник : KYOCERA AVX MLOdiplexer0805WLAN-3165303.pdf Signal Conditioning 5250MHz Diplexer