DP05B5425TTR500
DP05B5425TTR500 KYOCERA AVX Components
0805wlan.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 341
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05B5425TTR/500 DP05B5425TTR/500 Виробник : AVX MLOdiplexer0805WLAN-775978.pdf Signal Conditioning 5425MHz Diplexer
на замовлення 830 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
DP05B5425TTR\500 DP05B5425TTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Signal Conditioning 5425MHZ