DP05B5425TTR
DP05B5425TTR AVX Corporation
0805WLAN.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 6-Pin LGA T/R.
Інші пропозиції DP05B5425TTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05B5425TTR DP05B5425TTR Виробник : AVX MLOdiplexer0805WLAN-775978.pdf Signal Conditioning 5425MHz Diplexer
DP05B5425TTR DP05B5425TTR Виробник : KYOCERA AVX Components 0805wlan.pdf RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 6-Pin LGA T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DP05B5425TTR DP05B5425TTR Виробник : KYOCERA AVX 0805WLAN-3162283.pdf Signal Conditioning 5425MHz Diplexer