DP09H2412B20F TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=6-1773449-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: ENCODR INCRE PULSE HORIZN PC PIN
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 12
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Написати відгук
Description: ENCODR INCRE PULSE HORIZN PC PIN, Packaging: Box, Output Type: Pulse, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Horizontal, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 12, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 30K, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції DP09H2412B20F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP09H2412B20F Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_6_1773449_8_A-734539.pdf Encoders 12P 24DET 20F M7*7MM Horizontal Spindle