DP09SH2412B15F TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=6-1773449-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: DP09S HOR 12P 24DET 15F M7*7MM
Packaging: Box
Output Type: Pulse
Mounting Type: PCB, Through Hole
Orientation: Horizontal
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 12
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Built in Switch: Yes
Rotational Life (Cycles Min): 30K
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DP09S HOR 12P 24DET 15F M7*7MM, Packaging: Box, Output Type: Pulse, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Horizontal, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 12, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: Yes, Rotational Life (Cycles Min): 30K, Part Status: Active.
Інші пропозиції DP09SH2412B15F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP09SH2412B15F Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=6-1773449-8&DocType=DS&DocLang=English Encoders DP09S HOR 12P 24DET 15F M7*7MM