DP11HN15A15F TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: DP11 HOR 15P NDET 15F M7*5MM
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 15
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Написати відгук
Description: DP11 HOR 15P NDET 15F M7*5MM, Packaging: Box, Output Type: Pulse, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Horizontal, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 15, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 15k, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції DP11HN15A15F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP11HN15A15F Виробник : TE Connectivity / Citec NG_DS_1773449-8_A-726601.pdf Encoders DP11 HOR 15P NDET 15F M7*5MM