DP11SHN20B20F TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: DP11S HOR 20P NDET 20F M7*7MM
Mounting Type: PCB, Through Hole
Orientation: Horizontal
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 20
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Написати відгук
Description: DP11S HOR 20P NDET 20F M7*7MM, Packaging: Box, Output Type: Pulse, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Horizontal, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 20, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: Yes, Rotational Life (Cycles Min): 15k, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції DP11SHN20B20F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP11SHN20B20F Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773449_8_A-734154.pdf Encoders DP11S HOR 20P NDET 20F M7*7MM