Продукція > OMEGA > DP25B-S-230-A
DP25B-S-230-A
DP25B-S-230-A Omega
DP25B_E+Data+Sheet_0622.pdf
Виробник: Omega
Description: PROCESS METER LCD DIN RAIL
Packaging: Bulk
Display Type: LCD - Tri Color Characters
Output Type: Analog
Mounting Type: DIN Rail
Type: Process Meter
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 230VAC
Measuring Range: 0 ~ 20mA, ±0.05 ~ 10V
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.95mm x 44.96mm
Display Characters - Height: 0.830" (21.08mm)
Number of Characters Per Row: 4
Measuring Type: Current (3-Phase), Frequency, Voltage, Temperature
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROCESS METER LCD DIN RAIL, Packaging: Bulk, Display Type: LCD - Tri Color Characters, Output Type: Analog, Mounting Type: DIN Rail, Type: Process Meter, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 230VAC, Measuring Range: 0 ~ 20mA, ±0.05 ~ 10V, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.95mm x 44.96mm, Display Characters - Height: 0.830" (21.08mm), Number of Characters Per Row: 4, Measuring Type: Current (3-Phase), Frequency, Voltage, Temperature.