DP4R60E60BH
DP4R60E60BH Sensata-Crydom
dp-series-dc-motor-reversing-panel-mount-ssr-datasheet.pdf
Виробник: Sensata-Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 1-48V
Packaging: Bulk
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 18 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Voltage - Load: 1 V ~ 48 V
On-State Resistance (Max): 5 mOhms
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CE, cURus, IEC
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 1-48V, Packaging: Bulk, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 18 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Voltage - Load: 1 V ~ 48 V, On-State Resistance (Max): 5 mOhms, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CE, cURus, IEC, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Інші пропозиції DP4R60E60BH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP4R60E60BH DP4R60E60BH Виробник : Crydom dp-series-dc-motor-reversing-panel-mount-ssr-datasheet.pdf Contactors - Solid State SSR Reversing Contactor, Panel Mount, w/Break, 48VDC/60A, 32VDC In, TP