DP4RSB60E60B
DP4RSB60E60B Sensata-Crydom
dp-series-dc-motor-reversing-panel-mount-ssr-datasheet.pdf
Виробник: Sensata-Crydom
Description: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 18 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Voltage - Load: 1 ~ 48V
Написати відгук
Description: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V, Packaging: Bulk, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 18 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Voltage - Load: 1 ~ 48V.
Інші пропозиції DP4RSB60E60B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP4RSB60E60B DP4RSB60E60B Виробник : Crydom dp-series-dc-motor-reversing-panel-mount-ssr-datasheet.pdf Contactors - Solid State PH DC H Bridge SS/B 48V 60A 32VCNT