DP6010NH-4R7M
DP6010NH-4R7M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dp6010nh-4r7m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 1.4A 0.165Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 228
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP6010NH-4R7M DP6010NH-4R7M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dp6010nh-4r7m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 1.4A 0.165Ohm DCR 2424 T/R