DP6012NH-100M
DP6012NH-100M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dp6012nh-100m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 1.1A 0.2Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 202
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP6012NH-100M DP6012NH-100M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dp6012nh-100m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 1.1A 0.2Ohm DCR 2424 T/R