DP6040NH-100M
DP6040NH-100M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dp6040nh-100m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 2.5A 0.048Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 971 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DP6040NH-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP6040NH-100M DP6040NH-100M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dp6040nh-100m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 2.5A 0.048Ohm DCR 2424 T/R