DP6045NH-101M
DP6045NH-101M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
shortformdp6045nh-101m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 1.4A 0.453Ohm DCR 2424
на замовлення 787 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DP6045NH-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP6045NH-101M DP6045NH-101M Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. shortformdp6045nh-101m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 1.4A 0.453Ohm DCR 2424