DP8040NH-100M-B
DP8040NH-100M-B Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dp8040nh-100m-b.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.5A 0.029Ohm DCR 3131 T/R
на замовлення 349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 87
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP8040NH-100M-B DP8040NH-100M-B Виробник : Coilmaster Electronics Co., Ltd. dp8040nh-100m-b.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.5A 0.029Ohm DCR 3131 T/R