DPAN02A-12
DPAN02A-12 MEAN WELL
SPAN02,DPAN02_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin +/-12Vout +/-83mA SIP8 Reg Iso
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 2W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 83mA, 83mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPAN02A-12 DPAN02A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPAN02,DPAN02_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 83mA, 83mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DPAN02A-12 DPAN02A-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. span02dpan02-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT -12V/12V -0.083A/0.083A 2W 7-Pin SIP Module Tube
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 12