DPAN02A-15
DPAN02A-15 MEAN WELL USA Inc.
SPAN02%2CDPAN02_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 67mA, 67mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 67mA, 67mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DPAN02A-15 DPAN02A-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. span02dpan02-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT 15V/-15V 0.067A/-0.067A 2W 7-Pin SIP Module Tube
на замовлення 87 шт:
Мінімальне замовлення: 13
DPAN02A-15 Виробник : Mean Well SPAN02%2CDPAN02_Series_Ds.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 2, Uвих1, В = 15, Uвих2, В = -15, Розм = 21,8 x 9,2 x 11,1 мм, Uвх (max), В = 18, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 83, Р, Вт = 2, Тексп, °C = -40...+90, Iвих1, А = 0,067, Iвих2, А = 0,067, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1,5, Р
на замовлення 7 шт:
термін постачання 3 дні (днів)