DPBW03F-15
DPBW03F-15 MEAN WELL USA Inc.
SPBW03%2CDPBW03_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 100mA, 100mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 3W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 100mA, 100mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DPBW03F-15
Додати до обраних Обраний товар
SPBW03%2CDPBW03_Series_Ds.pdf Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
DPBW03F-15 DPBW03F-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spbw03dpbw03-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.1A/-0.1A 3W 7-Pin SIP Module Tube
товару немає в наявності
DPBW03F-15 Виробник : MEAN WELL SPBW03%2CDPBW03_Series_Ds.pdf DC/DC, 3W, Вход: 9-36VDC, Выход: 15V/0.1А, изоляция 1500VDC, корпус SIP-8 21.8х9.9.2х11.1 мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 14 шт
DPBW03F-15 Виробник : MEAN WELL SPBW03%2CDPBW03_Series_Ds.pdf DC/DC, 3W, Вход: 9-36VDC, Выход: 15V/0.1А, изоляция 1500VDC, корпус SIP-8 21.8х9.9.2х11.1 мм, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт