DPBW03W8-12
DPBW03W8-12 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=DPBW03W8
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 3W;9-75VIN;12VO 125MA;SIP8
Features: Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 125mA, 125mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3W;9-75VIN;12VO 125MA;SIP8, Features: Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 125mA, 125mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPBW03W8-12 DPBW03W8-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=DPBW03W8 DC/DC Converters - Through Hole 3W 9-75Vin +/-12Vout +/-0-125mA SIP Regulated