DPBW06F-15
DPBW06F-15 MEAN WELL USA Inc.
SPBW06%2CDPBW06_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 200mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 110 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 6W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 200mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 797 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DPBW06F-15 Виробник : MEAN WELL SPBW06%2CDPBW06_Ds.pdf DC/DC, 6W, Вход: 9-36VDC, Выход: 15V/0.1А, изоляция 1500VDC, корпус SIP-8 21.8х9.9.2х11.1 мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 14 шт
товару немає в наявності
DPBW06F-15 Виробник : MEAN WELL SPBW06%2CDPBW06_Ds.pdf DC/DC, 6W, Вход: 9-36VDC, Выход: 15V/0.1А, изоляция 1500VDC, корпус SIP-8 21.8х9.9.2х11.1 мм, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт